22 Ağustos 2008 Cuma

ça''R''şı

Duyumlara göre yazın başında tribünü bırakan grubun önde gelen ismi Alen Makaryan çok baskı var, tribüne geri dönebiliriz demiş.
O değilde lig bittikten sonra bırakıpta lig başlamadan dönüş sinyali vermek neyin nesidir.
Endüstriyel futbolla özdeşleşen 'endüstriyel tribün kültürü' bu olsa gerek deyip köşeme çekiliyorum...


*daha neLer göreceğiz ne rezillikLer...


------------------------------------------------------------------------------------------------------
updated*


Mayıs ayında kendini feshettiğini açıklayan Çarşı Grubu'nun internet sitesi forzabesiktas.com'dan yapılan açıklamada, ''Dosta düşmana ilan ediyoruz. Yeni dönemde Çarşı Grubu olarak yeniden tribünlerde olacağız'' denildi.

Çarşı'ya, dostlarının ve rakiplerinin de saygı duyduğu vurgulanan açıklamada, ''Çarşı'dan yoksun olmak, Türkiye'de futbol kültürünün de eksik kalması demekti. Bu saygınlığı kazandırmaktan övünç duyduk. Ayrıca aradan geçen üç aylık zaman diliminde Çarşı'nın yokluğunda hiç kimse, hiçbir kurum, bizleri suçlayan, bizlerin yüzünü kızartacak ve bizleri zan altında bırakacak hiçbir belge ve bilgi yayınlayamadı'' ifadeleri yer aldı.

''Şimdi dosta düşmana ilan ediyoruz. Yeni dönemde Çarşı grubu olarak yeniden tribünlerde olacağız, zira Beşiktaş haberlerini sadece kaos, dedikodu, problem ve husumet üzerinden kurgulayan basına karşı 'Forza Beşiktaş' diyeceğiz. Tribünleri terk etmeyeceğiz, zira birlik ve bütünlüğümüze sahip çıkmak için bütün iyi niyetimizle Beşiktaş camiasının emrinde olacağız.''

1 yorum:

q~v~d~n* dedi ki...

semt onların,aşk onların birader!